31

01.2024

20:28

Järelvaadatav | Kalju ja Flora tunnistasid vastaste paremust

Liivimaa taliliiga A-tasandil mängiti kolmapäeval, 31. jaanuaril kaks kohtumist, kus Nõmme Kalju FC ja Tallinna FC Flora tunnistasid vastaste paremust.

Mängupäeva avakohtumisel alistus Nõmme Kalju FC võõrsil Läti meister FC RFS-ile tulemusega 2:1. Avapoolajal võrdselt mänginud meeskondadest saavutas esimesena edu RFS, kui Darko Lemajici 34. minuti väravast juhtima asuti. 82. minutil kasvatas edu Herdi Prenga, kaks minutit hiljem lõi Kalju eest ühe tagasi Alex Matthias Tamm, kes kasutas oskuslikult ära vastaste ebatäpse tagasisöödu. A-tasandi tabelis asub RFS liidripositsioonil, olles püsinud kaotuseta kolm kohtumist. Kaljul on varasemalt kirjas võit FS Jelgava üle.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Päeva teises kohtumises jäi Tallinna FC Flora koduväljakul tulemusega 3:1 alla FS Jelgavale. EJL jalgpallihallis läksid külalised juhtima 43. minutil, kui Joseph Oloko Ede tabamus jäi Flora väravavahi Kaur Kivila jaoks püüdmatuks. Flora jõudis viigiväravani 53. minutil, kui Konstantin Vassiljevi sööt leidis Mark Anders Lepiku, kes lahendas olukorra 1:1. Kui tundus, et mäng on tüürimas viigisadamasse, viis Ralfs Šitjakovs kauglöögiga Jelgava 2:1 juhtima. Vaid mõned minutid hiljem lõi külaliste võiduvärava Rihards Becers. Tänase kaotuse järel on Floral taliliigas kirjas üks võit. Jelgava on kahe mängu kokkuvõttes võitnud ja kaotanud ühe kohtumise.