21

01.2024

21:17

Järelvaadatav | Tammeka tunnistas võõrsil Läti klubi paremust

Liivimaa taliliiga B-tasandi mängus pidi Tartu JK Tammeka pühapäeval, 21. jaanuaril võõrsil tunnistama Grobinas SC/LFS meeskonna 4:1 paremust.

Liepaja jalgpallihallis toimunud kohtumise avavärava sai 16. minutil võõrustajameeskonna eest kirja Rudolfs Melkis. Kuigi kaks minutit hiljem viigistas seisu Ahmed Adebayo Basher, jäädi 25. minutil Roberts Melkise tabamuse järel uuesti tagaajaja rolli. Kohtumise 35. minutil suurendas Maksims Fjodorovs lätlaste eduseisu kaheväravaliseks. Kohtumise lõppskoori vormistas 62. minutil taas värava kirja saanud Roberts Melkis.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Liivimaa taliliiga jätkub järgmisel nädalal, kui 24.–28. jaanuarini peetakse A- ja B-tasandil kokku üheksa kohtumist.

Taliliiga A-tasandil osalevate Eesti meeskondade kodumängude otsepilti on võimalik jälgida Soccernet TV vahendusel. B- ja C-liigas võistlevate Premium liiga klubide kohtumistest tehakse Soccernet TV-s üks ülekanne, kõik teised Eesti klubide kodumängud on nähtavad veebilehel jalgpall.ee.