24

08.2023

19:00

Järelvaadatav | Cosmos jätkab Meistrite liiga eelturniiri võidukalt

Täna, 24. augustil pidas Tallinna FC Cosmos oma teise kohtumise UEFA saalijalgpalli Meistrite liiga eelturniiril, kus Andorra klubi FC Encamp alistati 4:1

Encamp läks kohtumist juhtima Cosmose omaväravast juba teisel mänguminutil. Cosmos vastas viigiväravaga kümme minutit hiljem, kui Nikita Tšernei Mark Ivanovi söödu realiseeris. Juhtvärava sai Eesti klubi kirja 16. minutil, kui Juan Jose Romero Molero meeskonnakaaslase hea eeltöö järel palli võrku toimetas. Kolmanda tabamuse kirjutas samal minutil enda nimele Vitalii Katerynin. Esimene kolmveerandtund lõppes seisul 3:1, sealjuures eksis Cosmos kahel penaltil.

Teine poolaeg oli meeskondadele väravatevaene. Kohtumise lõpp- ja Cosmose neljas värav sündis kolm minutit enne lõpuvile. Molero võitles palli väljaku keskel enda valdusesse ning toimetas selle värava all oodanud Kateryninile, kes nahkkera esimese puutega ristnurka lennutas. Cosmose jaoks oli tegemist turniiri teise võiduga – eile, 23. augustil alistati Šotimaa klubi PYF Saltires tulemusega 5:2.

Vaata kohtumist Encampiga järele siit:

Tallinna FC Cosmose viimane Meistrite liiga eelturniiri kohtumine mängitakse laupäeval, 26. augustil kell 20.00, kus vastamisi minnakse võõrustajariigi Slovakkia klubi Futsal Klub Lučeneciga.