26

08.2023

22:16

Järelvaadatav | FC Cosmost lahutas Meistrite liiga põhiturniirist viimase minuti värav

Tallinna FC Cosmos läks täna, 26. augusti õhtul Meistrite liiga eelturniiril vastamisi Futsal Klub Lučenec'iga, kellega lepiti viimase minuti väravast 4:4 viiki. Viik paigutas Cosmose oma alagrupis teisele reale ning jättis meeskonna põhiturniirilt välja.

Kohtumise avavärava sai enda nimele Alexander Moreno, kes end Cosmose mängijast mööda mängis ning kindlalt lati alla lõi. Cosmosel kulus viigivärava löömiseks kolm minutit, kui Juan Jose Romero Molero söödu realiseeris Vitalii Katarynin. Sarnaselt Lučenec'i esimesele väravale, nõelasid vastased Cosmost 15. minutil vasakult äärelt, kui Marek Belanik lennutas palli ristnurka. 2:2 viigitabamuse kirjutas tabloole Mark Ivanov. Eesti klubi juhtvärava vormistas vastase kolmandikul tähelepanuta jäetud ja löögile pääsenud Keiber Josue Quevedo Reyes.

Teisel poolajal lõikas Nikita Tšernei vastaste ebaõnnestunud söödu vahelt ning lennutas palli enda väljaku poolelt tühja väravasse, suurendades eduseisu kaheväravaliseks. Lučenec pani kohtumise lõpuminutitel kõik mängu ning lisaks neljale väljakumängijale, oli rünnakul ka nende väravavaht. Risk tasus end ära, sest puurilukk Washington Luiz skooris veel 38. minutil ning vähendas kaotusseisu minimaalseks. Viigivärava lõid slovakid hetkel, mil kohtumise lõpuni oli jäänud 10 sekundit. 4:4 viigitulemusega kirjutas alagrupivõidu enda nimele Lučenec, jättes Cosmose Meistrite liiga põhiturniiri ukse taha.

Vaata kohtumist järele siit:

Cosmos sai eelturniiri alagrupis kirja kolmest mängust kaks võitu ja ühe viigi ning lõpetas seitsme punktiga teisel kohal. Futsal Klub Lučenec kogus samuti seitse, PYF Saltires (Šotimaa) kolm punkti ning Andorra klubi FC Encamp jäi punktidega.