01

02.2024

16:38

Järelvaadatav | Harju alustas taliliigat võidukalt, Levadia duubel võttis vastu kaotuse

Liivimaa taliliigas alustati neljapäeval, 1. veebruaril C-tasandi kohtumistega, kus Tallinna FCI Levadia U21 ja Harju JK Laagri mängisid oma vastastega võõrsil.

Päeva avamängus alistus Levadia duubelmeeskond tulemusega 5:3 JDFS Alberts meeskonnale. Riia Rimi OSC jalgpallihallis toimunud mängus haaras Levadia U21 juhtohjad 18. minutil Artur Sibula tabamusest. Edu püsis kaheksa minutit, misjärel vormistas võõrustav meeskond lühikese ajaga kaks väravat: viigivärava eest kandis hoolt Kristers Oto Augusts, 2:1 eduvärava toimetas võrku Kristians Prieditis. Kolm minutit enne avapoolaja lõppu vastas kahe kiire väravaga Levadia duubel. 42. minutil vormistas viigitabamuse Maksim Gussev, eduvärava eest kandis 45. minutil hoolt Henri Käblik. Pausile mindi 3:2 Levadia U21 eduseisul. Teise poolaja alguses viigistas võõrustav meeskond kiirelt: 46. minutil toimetas viigivärava võrku Renars ds Krišjanis. 66. minutil haaras JDFS Alberts juhtohjad, kui Martins Zemvaldsi tabamus jõudis väravasse. Kuus minutit hiljem vormistas võõrustav meeskond seisu 5:3.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Liivimaa taliliigat alustanud Harju JK Laagri teenis esimese võidu, kui võõrsil oldi seisuga 3:0 paremad FC Riga-2 meeskonnast, kübaratrikiga säras mängus Taaniel Usta. Skonto jalgpallihallis peetud mängus viis Usta 25. minutil meeskonna pealöögiga juhtima. Teisel poolajal jätkas Usta skoorimist, lisades 52. minutil veel ühe tabamuse ning lõpetades mängu 83. minutil penaltist löödud väravaga.