14

10.2023

14:00

Järelvaadatav | Kalju ja Harju JK selgitavad Tipneri karikavõistluste veerandfinalisti

Evald Tipneri karikavõistlustel kohtuvad täna Nõmme Kalju FC ja Harju JK Laagri, kes selgitavad veerandfinaali pääseja. Mängust vahendab otsepilti Jalgpall.ee.

Kalju ja Harju JK on teineteisele tuttavad vastased, sest Premium liiga hooaja jooksul on vastamisi mindud neljal korral. Kõik kohtumised on seejuures olnud väga tasavägised: märtsis võitis Kalju 2:1, mais lepiti 1:1 viiki, juulis teenis 1:0 võidu Kalju ning viimati, 30. septembril, oli vastasest 1:0 üle Harju JK.

Kadrioru staadionil peetavas 1/8-finaalis on peakohtunikuna ametis Kevin Kaivoja, teda abistavad äärtel Sander Saga ja Aron Härsing ning neljas kohtunik on Tanel Üprus. Mängu videokohtunikebrigaadi kuuluvad Kristo Külljastinen ja Jaan Roos.