28

06.2024

11:19

Järelvaadatav | Kalju ja Tammeka jagasid Tartus punkte

Tartu JK Tammeka ja Nõmme Kalju FC tegid A. Le Coq Premium liiga 17. voorus 1:1 viigi.

Üle 30 kraadises kuumuses peetud kohtumist läksid 24. minutil juhtima külalised, kes mängisid kombinatsiooniga lahti paremal äärel saadud karistuslöögi. Daniil Tarassenkovi tagumisse posti suunatud pallini kerkis Alex Matthias Tamm, kes viis oma hooaja üheksanda tabamusega Kalju 1:0 juhtima. Tammeka viigistas esimese poolaja lõpus mänguseisu, kui Ahmed Adebayo Basher sai 45. minutil madala vasaku jala löögiga kirja hooaja kaheksanda värava. Kuigi teisel poolajal käis Olawale Tanimowo löök Henri Pergi eksimusest Kalju posti pihta, siis esimese kolmveerandtunni väravatele lisa ei tulnud.

Kalju jaoks tähendas 1:1 tulemus hooaja viiendat viiki, Kalju sai tabelisse kuuenda viigipunkti. Tammeka jätkab tabelis 17 punktiga kuuendal kohal, Kalju 33 punktiga kolmandal kohal.