10

04.2021

20:00

JÄRELVAADATAV | Ravensi esimene finaalmäng lõppes kaotusega Viimsile

Coolbet saaliliiga esimene finaalmäng lõppes Viimsis kohaliku FC Smsraha võiduga, kes mängis tulemusega 3:1 üle Tartu Ravens Futsal Ares Security meeskonna.

Viimsil oli avapoolajal mitmeid võimalusi, kuid Ravens püsis mängus, pakkus head kaitsemängu ning Evgenii Dorofeev heal tasemel tõrjed hoidsid favoriiti kontrolli all. Otsustavad sündmused toimusid 14. minutil. Küljesisselöögist otse värava löönud Mikk Laas oli nördinud, et tema värav polnud määrustepärane ning mõned sekundid hiljem tegi ta tõsise vea Edwin Stüfile, mistõttu teenis punase kaardi ja jättis oma meeskonna väljakule vähemusse. Arvulise ülekaalu suutis Viimsi edukalt ära kasutada, kui täpne oli Artur Bõstrov.

Teine poolaeg algas Ravensi jaoks õnnetult, sest teise minuti alguses eksis Aleksandr Pruttšenko ning pallini jõudis esimesena Jevgeni Merkurjev, kes palli väravasse lõi.

Külalised ei andnud alla ning 25. minutil suutis Mats Plado ühe tagasi lüüa, kui Mark Boskini tõrje järel oli mees esimesena jaol. Raul Rebasel avanes kaks võimalust ka mänguseis viigistada, kuid mõlemal korral tegi Boskin suurepärase tõrje.

Hoopis Viimsi nõelas veel ühe korra kohtumise lõpus, kui eelviimase minuti lõpus tegi lõppseisuks 3:1 Edwin Stüf.

Seeria teine mäng viib meeskonnad Lähte Spordihalli reedel, 16. aprillil, mil avavile kõlab kell 20.00. Kolmas mäng toimub Viimsis laupäeval, 24. aprillil kell 18. Vajadusel peetakse seeria neljas ja viies matš vastavalt Ravensi ja Viimsi koduväljakul.

Pronksmedalite võitja selgub ühe mängu tulemusel, kui vastamisi lähevad Narva United FC – FC Cosmos. Pronksimäng peetakse Viimsis laupäeval, 17. aprillil kell 15.

Kohtumisi saab jälgida Jalgpall.ee vahendusel, Eesti Jalgpalli Liidu ametlikust YouTube’i kanalist ning Eesti saalijalgpalli Facebooki leheküljelt.