24

10.2020

21:05

JÄRELVAADATAV | Saalijalgpalli Superkarika võitis Viimsi FC Smsraha

Saalijalgpallis jagati välja hooaja esimene trofee, kui Superkarika tõstis pea kohale Viimsi FC Smsraha, kes alistas 6:1 Narva Unitedi.

Esimest väravat ei pidanud Kalevi Spordihalli kogunenud publik ootama kaua, sest mängitud oli alla pooleteise minuti, mil Oleksandr Sorokin Viimsi juhtima viis. Artur Makarov otsis sööduga keskele Edwin Stüfi, kuid palli lõikas vahelt Narva kaitsja. Sealt jõudis aga mänguvahend Sorokini jalale, kes head võimalust kasutamata ei jätnud.

Teine värava sündis 15. minutil, kui Narva jaoks maandus mõnevõrra ootamatult Igor Ivanovi löök väravasse. Oleksii Fetko vedas pikalt palli ja leidis Ivanovi, kes kontrollis palliga parema jalaga ja saatis mänguvahendi edukalt teele värava suunas. Väravavaht Nikolai Pulkkinen oli mõnevõrra pimeda nurga all ning ei jõudnud löögile reageerida. Värava sai Ivanovi asemel enda nimele Artur Bõstrov, kelle puutest pall veidi suunda muutis.

Avapoolaja viimane värav sündis vahetult pärast Viimsi nurgalööki. Lahti mängitud standardolukorra järel proovis Makarov esmalt palli värava ette viia, kui ebaõnnestus. Tagasi põrkunud palli viis ta aga täpse sööduga Fetko jala peale, kes suurendas Viimsi eduseisu.

Teist poolaeg oli mängitud viis minutit, kui Viimsi asus mängu juhtima 4:0, mil taas oli sööduandja Makarov ja väravavööja Sorokin. Teise poolaja seitsmenda minuti alguses lõi Narva kiirrünnakust ühe värava tagasi. Mark Boskin suutis esmalt Aleksandr Starodubi löögi tõrjuda, kuid Sergei Fedorov oli õigel ajal õiges kohas ning lõi palli väravasse.

Seejärel lõi Viimsi vastase võrku veel kaks palli. 32. minutil lõi oma õhtu teise värava Fetko ja 38. minuti keskpaigas vormistas lõppseisu Ervin Stüf.