20

04.2021

22:25

Järelvaadatav | Tammeka jäi koduväljakul alla Legionile

Tartu JK Tammeka sai teisipäeval Premiium liigas kahe võidu ja ühe viigi kõrvale oma esimese kaotuse, kui kodus jäädi 0:1 alla Tallinna JK Legionile.

Mängu täheks kujunes Nikita Andreev, kes lõi 50. minutil kohtumise ainsa värava penaltist, kuid jättis 77. minutil oma meeskonna vähemusse. Nädalavahetusel Tuleviku vastu peetav matš on seega tänavusel hooajal juba teine, mille Andreev mängukeelu tõttu vahele peab jätma.

Enne mängu: Kell 19.00 pannakse pall mängu Tartus, kus kohalik JK Tammeka võõrustab TJK Legioni meeskonda. Tammeka on seni mänginud kolm kohtumist, millest on kahe võidu ja viigiga teenitud 7 punkti. Legion on kuue kohtumise juures oma arvele kirja saanud 5 punkti. Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul pannakse pall mängu kell 19.00, otsepilti vahendab Jalgpall.ee portaal. Mängu peakohtunik on Kristo Külljastinen, teda abistavad Aron Härsing ja Dmitri Vinogradov. Neljas kohtunik on Eiko Saar.