02

02.2024

15:38

Järelvaadatav | Tammeka mängis võõrsil viiki

Reedel, 2. veebruaril peetud Liivimaa taliliiga B-tasandi kohtumises tuli Tartu JK Tammeka võõrsil BFC Daugavpils meeskonna vastu välja kaotusseisust, kui viigistas kohtumise 2:2.

Riia Rimi OSC jalgpallihallis mängitud avapoolaeg kuulus Herman Pedmansoni 34. minuti tabamusest Tammekale. Teisele poolajale tuli Daugavpils vastu teravamalt: 53. minutil viigistas seisu Glebs Mihalcovs, vähem kui kümme minutit hiljem viis meeskonna juhtima Armans Galajs. Kui tundus juba, et mäng on tüürimas võõrustava meeskonna võidusadamasse, viigistas 89. minutil seisu Lawrence Ugeni omavärav. Liivimaa taliliigas on Tammeka saanud kirja kaks kaotust ja ühe viigi. Daugavpilsil on kahe mängu kokkuvõttes kirjas üks kaotus ja viik.