25

09.2024

21:28

Järelvaadatav | Trans võitis viie värava ja kolme punase kaardiga kohtumises Paidet

A. Le Coq Premium liigas mängiti täna õhtul kell 17.00 kaks euromängude tõttu edasi lükkunud 23. vooru kohtumist. Jalgpall.ee vahendas otsepildis Paide Linnameeskonna ja JK Narva Transi vastasseisu, mille narvakad võitsid tulemusega 3:2.

Paide linnastaadionil toimunud kohtumist läksid kuuendal minutil juhtima külalised, kui Sergo Kukhianidze lõikas vahelt Joseph Saliste tagasisöödu Ebrima Jarjule ja seejärel lõi palli Paide väravasse. 31. minutil läks Trans kohtumist kahe väravaga juhtima, kui Kukhianidze lõi Zakaria Beglarishvili läbisöödust narvakate teise värava.

Transi kaheväravaline eduseis püsis vaid kolm minutit, kui võõrustajate eest skooris Dimitri Jepihhin. Ta sai Abdoulie Ceesaylt söödu värava ette, kus Jepihhin võttis palli omaks ja lõi mõnelt meetrilt alumisse nurka. Meeskonnad läksid vaheajapausile piirilinlaste 2:1 eduseisus.

Teise poolaja alguses jõudis kodumeeskond viigiväravani, kui Kelsey Egwu suunas 59. minutil Robi Saarma karistuslöögi omaväravasse. Minut hiljem jäid narvakad vähemusse, kui Landry Kabore sai Henrik Ojamaale tehtud vea eest teise kollase kaardi. Vaatamata sellele läks Trans kohtumist 70. minutil juhtima, kui Leonardo Rolon realiseeris enda teenitud penalti.

Enamuses mänginud Paide alustas viimast 20 minutit korraliku survega, kuid nii Milan Delevici, Daniel Lutsu kui Joseph Saliste üritused ei lõppenud väravas. 84. minutil sai punase kaardi vahetusmeeste pingil olnud Gerdo Juhkam, kes näitas rahulolematust kontuniketöö suhtes. Teisel üleminutil sai Paide ka väljakul punase kaardi, kui Milan Delevic sai Transi karistusalas tehtud vea eest teise kollase kaardi.

Kuuendal üleminutil oli vahetusest sekkunud Mechini Gomis lähedal Paide viigiväravale, kuid Aleksei Matrossov vastas tema pealöögile hea reaktsioonitõrjega. Mängu viimane võimalus tekkis Muhammed Susol, kes lõi kümnendal üleminutil karistusala joonelt peale, kuid ta ei saanud palli raamidesse.

Trans sai dramaatilises kohtumises tulemusega 3:2 hooaja teise järjestikuse ning üheksanda võidu, Paide pidi leppima hooaja kümnenda kaotusega. Narvakad tõusid tabelis 35 punktiga viiendale reale, järvakad jätkavad 53 punktiga neljandal kohal.

Mängu kommenteerisid Siim Pukk ja Margus Leet.

Kohtumist saab järele vaadata siit:

Esiplaanil Paide Linnameeskonna poolkaitsja Patrik Kristal (vasakul) ja JK Narva Transi kaitsja Aleksandr Ivanjusin (paremal). Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee