23

02.2024

20:03

Järelvaadatav | Viimsi ja Harju tunnistasid taliliigas vastaste paremust

Liivimaa taliliiga C-tasandil mängiti täna, 23. veebruaril kaks kohtumist, kui võistlustules olid Viimsi JK ja Harju JK Laagri.

Viimsi JK jäi võõrsil 2:1 alla FC Riga-2 meeskonnale, sealjuures löödi kõik väravad 11 minuti jooksul. Riia Rimi OSC jalgpallihallis haaras Riga duubelmeeskond edu juba mängu neljandal minutil, kui täpne oli Daniils Putrans. Viis minutit hiljem duubeldas võõrustava meeskonna edu Oleksandr Laptev. Gregor Lehtmets lõi 11. minutil küll ühe Viimsi poolt tagasi, ent allesjäänud ajaga viigiväravani ei jõutud. Nelja mänguga kogus Viimsi taliliigas kaks võitu ja kaotust. Riga duubel kogus sama arvu mängudega ühe võidu ja kolm kaotust.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Harju JK Laagri pidi päeva teises mängus koduväljakul tunnistama SK Super Nova 2:1 paremust. Rapla jalgpallihallis peetud mängus jäi Harju tagaajajarolli mängu kuuendal minutil, kui Haralds Silagailise külalised ette viis. 37. minutil kasvatas Kirils Artjomovs edu kaheväravaliseks. Super Nova 2:0 eduseisult siirduti pausile. 61. minutil sai võõrustava meeskonna poolt omavärava kirja Roberts Cevers. Liivimaa taliliigas teenis Harju nelja mänguga ühe võidu, kaks viiki ning kaotuse. Super Nova sai kirja ühe võidu ja kolm kaotust.

Laupäeval, 24. veebruaril peetakse Liivimaa taliturniiril viimased kaks kohtumist, kui A-tasandil võtab Nõmme Kalju FC koduväljakul vastu FK Liepaja meeskonna ning C-tasandil võõrustab Tallinna FCI Levadia U21 Skantses SK-d.