26

03.2021

21:38

JÄRLEVAADATAV | Ravens suutis avavaatuses Narva alistada

Täna tehti algust Coolbet saaliliiga poolfinaalidega, kui piirilinnas olid vastamisi kohalik Narva United FC – Tartu Ravens Futsal Ares Security. Kohtumise kallutasid enda kasuks külalised tulemusega 4:2.

Juhan Kondike viis külalised juhtima 12. minutil. Esmalt tundus, et tema löök veidi ebaõnnestus, kuid leidis siiski tee värava tagumisse nurka.

Ravensi eduseis kestis kõigest seitse sekundit, kui Sergei Aleksandrov suutis viigistada. Vaheajale läks siiski Ravens eduseisus, kui suurepärase individuaalse soorituse tegi Mikk Laas, kes pärast edukat löögipetet suutis lüüa palli täpse löögiga ristnurka.

Narva viigistas 24. minutil tänu German-Guri Tsvibelbergile. Saalijalgpallis ei näe peaga väravaid eriti tihti, kuid just peaga suutis Tsvibelgberg suunata mänguvahendi postide vahele pärast Vitaly Kutuzovi suurepärast eeltööd.

Otsustava värava lõi Kondike, kui mängitud oli 32 minutit ja 32 sekundit. Raul Rebane viis palli värava alla ning Kondike suutis selle kahe puutega väravasse toimetada.

Ravens lõi oma neljanda 47 sekundit enne lõpusireeni. Narva väravavaht Valeri Smelkov proovis teisel väljakupoolel sööta meeskonnakaaslasele, kuid Rebane lõikas osavalt söödu vahelt ja lõi palli väravasse.

Seeria teine mäng peetakse juba sel pühapäeval kell 17.00 Lähte Spordihallis. Kui mängu võidab United, siis peetakse seeria kolmas kohtumine Narvas.

Homme alustavad mängudega ka Viimsi FC Smsraha – Tallinna FC Cosmos, kui pall pannakse Viimsis mängu kell 18.00.

Poolfinaalidest näitab otsepilti Jalgpall.ee ja Eesti Jalgpalli Liidu ametlik YouTube’i kanal.

Enne mängu:

Täna algab Coolbet saaliliiga esimene poolfinaalseeria, kui Narva United FC võõrustab kell 20 algavas matšis Tartu Ravens Futsal Ares Security meeskonda.

Narva saavutas põhiturniiri teise koha ja kindlustas seega koha nelja parema seas. Ravens alistas põhiturniiri viimases mängus Narva ja tõusis sellega põhiturniiri kolmandaks, misjärel võideti veerandfinaalseerias kahes mängus JK Kohila meeskond.