09

08.2009

16:02

Jätkusid mängud naiste Meistriliigas

Neljapäeval võitis FC Flora tänu Liis Pello ja Pille Raadiku väravatele X vooru mängu JK Tallinna Kaleviga 2:0 ja jätkab endiselt tabeli kahe parema Pärnu JK ja FC Levadia jälitamist.

Reedel alustati XIV vooru mängudega. FC Kuressaare teenis juurde kolmanda viigipunkti 2:2 lõppenud mängust Tartu JK Tammekaga. Tartlannad läksid küll Katrin Kaarna ja Krista Liivi löökidest 2:0 juhtima, kuid saare piigad viigistasid lõpuvileks Maarjan Ranna väravast ja Hannaliis Jaadla omaväravast.

Pühapäeval kell 17:00 kohtusid liidrid Pärnu JK ja Tallinna FC Levadia ning põnev mäng lõppes Levadia 2:3 võiduga. Skoori avas 58. minutil Anastassia Morkovkina, kuid Ave Pajo kaks väravat 71. ja 77. minutil viisid tiitlikaitsja Levadia ette. 84. minutil suutis hetkeseisuks 2:2 lüüa Kairi Himanen, kuid lõppsõna jäi ikkagi Ave Pajole, kes lõi otsustava võiduvärava teisel üleminutil.

Põnevusmängus fikseeriti ka kolm hoiatust ja sellise "au" pälvisid Margarita Žernosekova, Reelika Vaher ja Anželika Ahmetšina.

JK Tallinna Kalev - Põlva FC Lootos viigistasid 1:1.