08.2020

11:10

JK Tabasalu teenis Esiliiga B-s juba 8. järjestikuse võidu

Esiliiga B-s peeti pühapäeval ja esmaspäeval 19. vooru kohtumisi.

Vooru alustuseks teenis juba kaheksanda järjestikuse võidu JK Tabasalu, kes alistas koduplatsil 401 pealtvaataja ees 2:0 Viimsi JK. Kodumeeskonna särgis olid täpsed Sten Jakob Viidas ning Dinārs Ekharts. Viidas kasvatas seeläbi enda hooaja kogusaldo 9 tabamuse peale.

Kui Tabasalu on hea seeria tulemusena tõusnud 31 punktiga 4. tabelireale, siis nende selja taga paikneb 29 silmaga Läänemaa JK, kes alistas pühapäeval 4:3 Keila JK. Võiduvärava lõi 90+3. minutil Karmo Einmann, kes vormistas seeläbi ka enda kübaratriki ning on nüüd löönud Esiliiga B-s juba 12 väravat.

Tabeli tippu tõusis 40 punktiga Paide Linnameeskond U21, kes alistas liidrite lahingus 4:1 Tartu Welco. Võitjate poolelt said kaks tabamust kirja Jaagup Luts ning Kevor Palumets. Palumets jagab nüüd Esiliiga B parima väravaküttide edetabelis koos Ander Ott Valgega 15 tabamusega esikohta.

37 punktiga jätkab 3. kohal Tallinna Kalev U21, kes alistas eile tänu teise poolaja väravatele 2:0 Nõmme Kalju U21 tiimi. Kalevi järelkasvutiimi poolelt olid täpsed Robin Tukia ning Kenlou Laasner.

Esiliiga B 20. vooru mängudega alustatakse 29. augustil. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.