05.2019

10:40

Jürgensi väravad aitasid Nõmme Unitedil Esiliiga B liidrikohta säilitada

Esiliiga B-s on tänaseks peetud kolmandik hooajast, pärast mida paikneb 25 punktiga esikohal Nõmme United.

Viimati oli United 3:1 üle Võru Heliosest, kaks väravat kirjutati Oliver Jürgensi nimele, kes kogu hooaja peale juba 18 väravat löönud on. Ühtlasi on 16-aastane ründaja skoorinud nüüd 11 Esiliiga B mängus järjest! 23 silmaga hoiab tabeli teist positsiooni järjekordne Nõmme tiim Kalju U21, kes oli 12. voorus 1:0 üle Vändra Vaprusest, võiduvärava lõi 80. minutil Andreas Tiits.

Kolmandalt kohalt leiame 21 punktiga Viimsi JK, kes tegi möödunud nädala lõpus 2:2 viigi Paide Linnameeskond U21 tiimiga. Viimsi poolelt lõi kaks väravat Ken-Marten Tammeveski, Paide särgis olid täpsed Ander Ott Valge ja Tanel Neubauer.

2:2 skooriga lõppes ka Pärnu JK ning Tabasalu lahing. Kuigi Pärnu asus kahel korral kohtumist juhtima, päästsid Martin Tšegodajevi ja Tomi Linde väravad külalistele suvepealinnast viigipunkti.

Tabeli teise poole mõõduvõtus teenis väärt võidu Keila JK, kes alistas koduplatsil 2:1 Põhja-Tallinna JK Volta. Keila poolelt olid täpsed Jasper Janter ja Henry Rohtla, Volta poolelt sai hooaja 11. tabamusega maha Taavi Laurits.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad tutvuda siin.