11

09.2021

10:42

Kalašnikovs jäi oma esimeses mängus Tammeka peatreenerina alla Legionile

JK Tammeka uus peatreener Dmitrijs Kalašnikovs ei suutnud oma esimeses mängus Tartu meeskonnale punkte tuua, kui Kadrioru staadionil toimunud mängus jäädi TJK Legionile alla 1:3

Esimese veerandtunniga ei õnnestunud Tammekal takistada 22-aastast Dušan Bakicit, kes teenis penalti, mille realiseeris 13. minutil Mihkel Ainsalu, ning lõi seejärel 15. minutil Legioni teise värava.

Bakici vastu avapoolajal penalti kaasa toonud vea teinud Sander Kapper heastas oma eksimuse 47. minutil, mil ta tõi Lõuna-Eesti meeskonna vastasest ühe värava kaugusele, kuid viimane sõna jäi Aleksandr Šapovalovile, kes 82. minutil õhtu viimase värava lõi.

Legion kindlustas võiduga oma viiendat kohta liigatabelis, kuid kaks mängu vähem pidanud Narva Trans on kuuendana kuue punkti kaugusel. Tammeka jätkab tabelis viimasel kohal.

Täna on kaks mängu otsepildis Soccernet.ee-s, kui JK Narva Trans võõrustab kell 13 Viljandi JK Tuleviku meeskonda ja kell 16 kõlab avavile Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare mängus.

Homme kell 13 kohtuvad Pärnu Vaprus - FC Flora (Soccernet.ee) ja vooru lõpetab Paide Linnameeskond - FCI Levadia ETV2 telemäng, mis algab kell 15.