28

04.2021

22:37

Kalev ja Flora kindlustasid karikavõistlustel pääsu poolfinaali (1/2-finaalide loos toimub 30. aprill)

Naiste karikavõistlustel peeti täna veerandfinaale ning viimastena kindlustasid edasipääsu JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora.

Viljandis peetud kohtumises teenis Kalev kindla võidu, kui Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond alistati 4:0. Avapoolajal said jala valgeks Ljubov Maksimova, Emma Treiberg ja Evelyn Šilina, kui Kalev oli 33. minutiks juba kolmeväravalises eduseisus. Teisel poolajal löödi üks värav, kui 70. minutil vormistas lõppseisu Kätlin Ojapõld.

FC Flora naiskond alistas võõrsil tänu 16-aastase ründaja Kristina Teerni kübaratrikile 3:1 Saku Sportingu. Teern avas väravaarve 19. minutil, kui saatis palli võrku otse karistuslöögist. Avapoolaeg lõppes küll viigilise seisuga, kui kauglöögist tegi skoori Heleri Saar. Teisel poolajal realiseeris Teern penalti ning lahendas edukalt üks ühele olukorra.

Lisaks Kalevile ja Florale on poolfinaalidesse juba jõudnud ka Põlva FC Lootos ja Pärnu JK Vaprus, kes teenisid loobumiskaotused vastavalt Nõmme Kaljult ja Põhja-Tallinna Voltalt.

* Poolfinaalpaaride loos toimub homme, 30. aprillil Eesti Jalgpalli Liidu ruumides. Esialgse plaani kohaselt peetakse 1/2-finaalide kohtumised 11. või 12. mail.