17

01.2018

14:34

Kalju alistas Taliturniiril Paide

Eile toimus Taliturniiril üks kohtumine, kui Nõmme Kalju FC alistas 6:1 Paide Linnameeskonna.

A-turniiri mängus löödi avapoolajal kaks väravat – Nõmme meeskond läks 1:0 juhtima 26. minutil, kui täpne oli Vlasiy Sinyavskiy. Minut enne avapoolaja lõppu lõi omavärava Henri Hanson, mis kasvatas Kalju edu poolajavileks kaheväravaliseks.

Teiseks poolajaks väljakule tulnud noor ründaja Alex Matthias Tamm viis Kalju 47. minutil juhtima juba 3:0 ning kuus minutit hiljem tegi Aleksandr Volkov seisuks 4:0.

Tarmo Neemelo suutis Paide ridades ühe värava tagasi lüüa 58. minutil, kuid mängu lõpp kuulus taas Kaljule – 79. minutil oli täpne Rimo Hunt, kaks minutit hiljem Hector Nunez.

Taliturniiri mängudega jätkatakse sel nädalavahetusel, kui kohtumised toimuvad nii reedel, laupäeval kui ka pühapäeval. Mängude ajakavaga saab tutvuda siin

Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja võitjat ei selgitata. Kõik kohtumised peetakse EJLi jalgpallihallis ning sissepääs mängudele on tasuta.