13

08.2019

22:42

Kalju jäi A. Le Coq Arenal alla Dudelange'ile

Valitseva Eesti meistri Nõmme Kalju FC euroteekond lõppes A. Le Coq Arenal, kui teistkordselt jäädi alla F91 Dudelange'ile. Avavaatuse võõrsil 1:3 kaotanud Kalju jäi täna avapoolajal kümnekesi ja tunnistas lõpuks vastase 1:0 paremust.

Kalju lootused edasi pääseda said valusa hoobi avapoolajal, kui 34. minutil sai teise kollase kaardi leegionär Vladyslav Khomutov. Kohtumise ainus värav sündis 56. minutil, mil Pavel Londak eksis väravaesisel lahtilöögil, mis jõudis esimesena vastasele. Tekkinud võimaluse kasutas osavalt ära Danel Sinani, kes vastutas kohtumise ainsa tabamuse eest.

Kohtumine on järelvaadatav Soccernet.ee portaalist.

Dudelange kohtub järgmises ringis Gruusia või Armeenia klubiga. Ilja Antonovi tööandaja Ararat-Armenia jäi avavaatuses kodus Saburtalole alla 1:2 ning selle paari korduskohtumine peetakse Gruusias kolmapäeval.