12

05.2012

18:33

Kalju purustas kodus Sillamäe

Nõmme Kalju jätkab pärast tänast Meistriliiga vooru endiselt liidrikohal, alistades Kalju jalgpallifestivalil kauge külalise Sillamäe Kalevi 5:0.

Kaks meeskonda on teada-tuntud vanad rivaalid, kuid seekordne mäng kujunes mõneti ootamatuks, kuna Nõmme Kalju domineeris kohtumist vilest vileni.

"Muidugi olen kohtumisega rahul, näitasime suurepärasel väljakul väga head mängu ning saime oma ülesannetega suurepäraselt hakkama," oli meeskonna loots Igor Prins rahul meeskonna mänguga.

Väravaluugid avati juba 14. minutil, kui Hidetoshi Wakui skoori avas. Nõmme Kaljule tõi teise värava taas täpne tsenderdus äärelt, kus Tanel Melts sellele jaole sai.

"Läksime kohe alguses suure survega peale, üritades oma mängu peale suruda. Oma ülesannetega saime suurepäraselt hakkama ning võitsime mängu 5:0," teatas mängu järel rahulolevalt Kristen Viikmäe.

Kaks minutit hiljem tegi Tarmo Neemelo seisuks 3:0. Sama mees leiti ka kui teist poolaega oli täis tiksunud kümme minutit, tehes seisuks juba 4:0.

Kalju jätkas oma domineerimist võimsalt ning Nõmme meeskond sai kirja ka viienda värava, mille autoriks märgiti Kristen Viikmäe.

Tabelis jätkab Nõmme Kalju endiselt esikohal, kuid kuna ka teised tabeli tipu meeskonnad Flora ja Levadia olid edukad, on ka neil sarnaselt Nõmme Kaljule koos 28 punkti.

Järgmisel laupäeval on Kalju võõrsil vastamisi Narva Transiga, Sillamäele tuleb külla Paide linnameeskond. Mõlemad kohtumised algavad kell 17.00.

12. mail kell 17:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - JK SILLAMÄE KALEV  5:0 (3:0)
Väravad: 14. Hidetoshi Wakui, 18. Tanel Melts, 20., 55. Tarmo Neemelo, 77. Kristen Viikmäe
Hoiatused: 21. Eino Puri, 57. Tihhon Šišov - 29. Kazimieras Gnedojus, 89. Eimantas Valaitis

JK Kalju: 1-Teleš, 6-Rodrigues, 3-Koogas, 14-Kallaste, 77-Šišov, 75-Wakui, 7-Puri (80. 19-Vnukov), 16-Melts, 10-Konsa, 99-Neemelo (80. 23-Takeda), 11-Viikmäe.
Varus: 69-Zomerski, 2-Bianchi, 19-Vnukov, 18-Terehhov, 23-Takeda.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 27-Aleksejev, 3-Naumov, 18-Nesterovski, 5-Valaitis, 71-Veis, 20-Gnedojus, 9-Paponov (45.+1. 10-Ivanov), 17-Vihrov (69. 23-Sillaste), 19-Macežinskas, 15-Volkov (46. 25-Gladilins).
Varus: 16-Levizi, 21-Koršunov, 55-Malinin, 10-Ivanov, 23-Sillaste, 12-Dudarev, 25-Gladilins.

Mänguolud: +7, pilves tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.