09.2019

13:55

Kalju U21 alistanud Vändra Vaprus tõusis Esiliiga B-s 2.-3. kohta jagama

Esiliiga B-s sai eilsega peetud 30. voor, pärast mida muutus veelgi kindlamaks Nõmme Unitedi positsioon liidrina.

Nimelt suutis United eile võõral väljakul hoolimata 46. minutil vähemusse jäämisest koguni 6:0 alistada Võru Heliose ning on nüüd 29 mänguga kogunud 66 silma. Nõmme meeskonna särgis said kaks väravat kirja Raimond Eino ning Randin Rande, ühe lisasid omalt poolt Nikita Vassiljev ja Robi Saarma, kellele see oli hooaja 19. tabamuseks.

Samal ajal läksid Vändras vastamisi Unitedi kaks lähimat jälitajat Vändra Vaprus ning Nõmme Kalju U21. Kodumurul teenis väärt 3:0 võidu Vändra, kelle poolelt oli kahel korral täpne Martin Pärn. 20-aastane ründaja on nüüd septembris järjepanu teinud skoori neljas mängus, sahistades nende kohtumiste peale võrku koguni 11 puhul! Pärna hooaja kogusaldo tõusis aga juba 32 värava peale. Võidu tulemusena tõusis Vändra koos Kaljuga 57 punkti peale, kuid võrreldes Nõmme Unitediga on neil üks mäng enam peetud.

Neljandalt kohalt leiame 49 silmaga Viimsi JK, kes alistas eile koduväljakul 2:1 viienda koha meeskonna Pärnu Jalgpalliklubi. Sealjuures jäid külalised juba 29. minutil punase kaardi tõttu ka vähemusse. Tabeli teises pooles sai kindla 7:1 võidu kirja Keila JK, alistades kaotusseisu jäädes kodumurul Põhja-Tallinna JK Volta. Võidurõõmu sai tunda ka Paide Linnameeskond U21, kes oli kodumurul 2:0 üle JK Tabasalust.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.