07

10.2012

08:42

Kalju vajas minutit, et murda Trans + VIDEO

Nõmme JK Kalju vajas üht minutit esimese poolaja keskel, et teha sotid Narva Transi vastu selgemast selgeks ja võtta 2:0 võit. Mängu tipphetkeid vaata SIIT.

Esmalt lõi Alo Bärengrub 20. minutil sisse Oliver Konsa nurgalöögi ja vaid minutike hiljem andis Konsa taas vasakult madala palli karistusalasse, millele pani varba vahele Tarmo Neemelo ja nii oligi 2:0 võit kindlustatud.

„Hea korner oli Oliveri poolt ja Neemelo luges järgmise olukorra hästi ära,“ ütles Bärengrub. „Ei saa öelda, et pärast 2:0 väravat oli Narva murtud. Suutsime enda omad ära lüüa ja pidasime oma mänguplaanist kinni.“

Kalju järgmine mäng on juba teisipäeval ja seda võõrsil FC Kuressaare vastu, mil võidakse kindlustada 2012. aasta meistritiitel.

Hetkel on Kaljul 32 mängust 85 punkti, lähimal jälitajal 74 silma. Pärast teisipäevast kohtumist jääb mõlemal kolm kohtumist. Ehk peaksid mõlemad võitma või Flora Transi vastu punkte kaotama, on tiitel Kalju.

6. oktoobril kell 14:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - NÕMME JK KALJU  0:2 (0:2)
Väravad: 20. Alo Bärengrub, 21. Tarmo Neemelo
Hoiatused: 14. Aleksejs Kuplovs-Oginskis, 47. Aleksandrs Abramenko - 72. Hidetoshi Wakui, 90. Tihhon Šišov

JK Trans: 1-Prikhodko, 14-Grigorjev, 15-Kitto, 10-Abramenko (60. 9-Gruznov), 22-Kuplovs-Oginskis, 5-Kazakov, 2-A. Kulik, 19-Irie, 11-Leontovitš (69. 21-Kutuzov), 20-Ivanov, 17-Alekseev.
Varus: 9-Gruznov, 21-Kutuzov, 16-Škinjov, 12-Khvalov, 7-Gritsjuk, 13-Bordikov.

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 3-Koogas, 77-Šišov, 75-Wakui, 7-Puri, 10-Konsa (90.+1. 11-Viikmäe), 16-Melts (65. 18-Terehhov), 15-Jevdokimov (85. 8-Ceesay), 99-Neemelo.
Varus: 96-Koppel, 11-Viikmäe, 2-Bianchi, 6-Rodrigues, 18-Terehhov, 25-Cole, 8-Ceesay.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.