02

07.2013

15:38

Karikasarja avaring sai lõpuks läbi mängitud!

Evald Tipneri karikale mängitavatel Eesti 2013/14. aasta karikavõistlustel toimus eile esimene 1/32-finaal, Viimsi MRJK kohtus Kohtla-Järve JK Järvega ja kaotas 0:5. Teisena pääses 32 parema sekka 1/16-finaali FCF Järva-Jaani 2:0 eduga Tartu FC Merkuuri vastu.

Täna toimus ka viimane 1/64-finaal JK Tallinna Kalevi ja Rakvere JK Tarva vahel. Kalevi Keskstaadionil mängisid meeskonnad, kes viimati kohtusid mullu sügisel Premium liiga üleminekumängudes, kus toona jäi napilt, aga siiski kindlalt peale Kalev.

Kui mängu eelvaates olid Tarva esindajad lootusrikkad, siis mängu algus pani kõik paika, pealinlased asusid kiiresti 2:0 eduseisu. Kas Tarvas suudab veel tõusta? Kaarel Saar lõi igatahes ühe vastuvärava 16. minutil ära ja 39. viigistus Mikk Sillaste omaväravast seis - 2:2.

Teisel poolajal aga asus Kalev 53. minutil Ats Sillaste löögist uuesti juhtima ning 66. minutil realiseeris penalti Maksim Paponov. Kalev oli jälle kahega ees. Kaarel Saare teine värav tõi uuesti mängu põnevuse, kuid 89. minutil lõi Kalev viimase värava ja pääses 5:3 võiduga edasi 1/32-finaali.

Karikavõistluste 1/64-finaal

2. juulil kell 19:30 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - RAKVERE JK TARVAS  5:3 (2:2)
Väravad: 3. Vazques Evuy, 5., 67. pen. Maksim Paponov, 52. Ats Sillaste, 89. Stefan Tripkovic - 16., 82. pen. Kaarel Saar, 39. ov. Mikk Sillaste
Hoiatused: 10. Aleksei Savitski, 43. Fatih Altundag, 57. Elvis Liivamägi, 71. Aladin Šišic, 82. Daniil Savitski - 54. Henri Hang, 66. Mehis Vahero, 69. Siim Rannamäe

JK Tallinna Kalev: 89-D. Savitski, 7-Vazquez Evuy, 15-M. Sillaste, 4-A. Savitski, 26-Liivamägi, 34-Kägo (36. 5-Tripkovic), 8-Paponov (75. 32-Sepp), 11-Altundag (67. 17-Karu), 19-Šišic, 12-Tšegodajev, 23-A. Sillaste.
Varus: 1-Niinepuu, 22-Kahr, 17-Karu, 20-Valge, 32-Sepp, 5-Tripkovic, 77-Kõiv.

JK Tarvas: 30-Susi, 69-Gull (71. 11-Kiis), 4-K. Saar, 17-A. Tovstik (61. 18-M. Saar), 26-E. Tovstik, 15-Rannamäe, 22-Ljaš (75. 10-Brandt), 16-Kaasik, 6-Vahero, 91-Hang, 32-Kuusik.
Varus: 11-Kiis, 18-M. Saar, 24-Ööpik, 1-Sahkur, 92-Valk, 45-Küngas, 10-Brandt.

Mänguolud: +21, vahelduv pilvisus, muruväljak rahuldavas seisukorras.