01

07.2012

12:34

Karikasarjas pääses edasi FC Eston Villa

Tänase mängu näol oli tegemist 1/64-finaalide arvulises järjekorras 41. kohtumisega. Mäng oli selle poolest eriline, et võitjameeskond pälvis järgmises ringis õiguse võõrustada riigi ühte tippklubi, Tallinna FC Florat.

Mäng toimus Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul. FC Lelle mängiv treener Kaido Emberg sõnas mängueelselt: Oleme kunstmurul vähe mänginud ja eks meist kõrgemal mängiv meeskond hakkab kindlasti ka rohkem palli hoidma, kuid loodan et meilgi tekivad omad võimalused… Sama meelt on ka Lelle ründaja Villu Meresmaa: Vastased on selged favoriidid, meil tuleb teha kindlasti palju kaitsetööd, loodan siiski ka võimalusel kindlasti skoorida.

Kuna samal ajal toimus ka Esiliiga järjekordne voor, siis kajastasime ajapuuduses vaid mängu väravalööjaid ja kaardisadu, mida sarnaselt vihmale siiski ei tulnudki.

Mängus valdas initsiatiivi III liiga FC Eston Villa, ent esimesel poolajal jäid väravad siiski löömata. 56. minutil asus Eston Villa Sten Juure löögist siiski 1:0 juhtima. Lelle poolt vastati hoiatusega, mille teenis 63. minutil Allan Einamaa. Kõik sai selgeks 78. minutil, kui Martin Aule tegi lõppseisuks 2:0. Lõpus teenis hoiatuse veel Marek Tamme, kuid Eston Villa võitis 15 pealtvaataja ees 2:0 ja peab nüüd FC Florat ennast võõrustama. Turvarisk on selles mängus teadagi hoopis suurem.