12

06.2012

17:06

Karikasarjas pääses edasi Pokkeriprod

Samal ajal, kui EM-il lõpetasid oma mängu Kreeka ja Tšehhi, alustasid Wismari tänava staadionil oma karikamängu Eesti IV liiga meeskonnad FC Pokkeriprod ja FC Soccernet.

Võõrustaja Pokkeriprod hoiab idatsoonis 10. kohta, Soccernet on aga põhjas täpselt samal positsioonil. Seega saame täna teada, kumma IV liiga piirkonna nõrgemad meeskonnad on tugevamad.

Soccernet alustas edukalt ja väljakuperemehed olid sunnitud omaväravaga skoori avama. Poolajavileks lõi kumbki meeskond veel ühe värava ja seis on 1:2. Pokkeriprod valdab kerget initsiatiivi, sest kes ikka kaotada tahab. Rahvast on paarikümne ringis, otseseid fänne vast 4:3 Pokkeri kasuks.

Pokkeri surve kandis vilja ning 56. minutil lõi Martin Aru oma kolmanda värava ja Pokker asus 3:2 ette. Rohkem väravaid ei löödud ning FC Pokkeriprod võitis 3:2 ja jätkab heitlusi Eesti karika eest.