16

07.2013

14:24

Karikasarjas selgus veel edasipääsejaid

Täna on Eesti 2013/14. a. karikavõistlustel kavas kaks 1/32-finaali. Raasikul kohtuvad III liiga Tallinna FC Balteco ja Pärnu Linnameeskond Esiliiga B-st. Pärnu asus 10. minutil Henri Hansoni väravast juhtima. Sama mees oli resultatiivne ka 45. minutil. 52. ja 54. minutil lõi värava Kristen Saarts, seisuks 4:0 Pärnule.

65. minutil lõi Endrik Jäger Balteco värava, millele Anton Issakov 75. minutil Pärnu eest vastas, 1:5 Pärnule. Lõpu eel lõid varavad veel Kristen Saarts ja Risto Pärnat ning Pärnu võitis 7:1.

Teises tänases mängus alistas teise liiga liider Tartu FC Santos Rahvaliiga meeskonna Tartu Tehased 8:0.

Eile toimus Sportland Arenal karikavõistluste 1/32-finaali mäng Esiliiga B liidri HÜJK Emmaste ja II liiga põhi/ida ühe liidri FCF Tallinna Ülikooli vahel.

Mängu eelvaatest võis lugeda, et Emmaste võtab kohtumist väga tõsiselt, tuues ohvriks isegi reedese liigamängu! Ja nad võitsidki mängu Tõnis Kaukvere väravast 1:0.