07

01.2014

12:50

Kiili Cupi võitis FC Ararat/TTÜ

4. jaanuaril Kiili Spordihoones mängitud IV Kiili Cupi võitis FC Ararat/TTÜ, kes võitis finaalis FC Kehra Anija Vald meeskonda.

Võistluse korraldanud Rainis Saar Kiili JK-st ütles portaalile jalgpall.ee, et osalema olid kutsutud kõik saalijalgpalli meistrivõistlustel osalevad meeskonnad.

Turniiril mängis 10 võistkonda, kes jagunesid kahte viieliikmelisse alagruppi.

Alagruppide võitjad TV6 Sport ja FC Kehra Anija Vald pääsesid otse poolfinaali. Ülejäänud kaks poolfinalisti selgitasid alagruppide teise ja kolmanda koha omanikud omavahel.

„Mõlemad veerandfinaalid ja poolfinaalid olid väga tasavägised ning vajasid parema väljaselgitamiseks penaltite löömist,“ rääkis Saar.

Esimeses veerandfinaalis Aruküla/Unibox - Pirita RJK Reliikvia lõppes normaalaeg 0:0, penaltiseerias jäi 3:2 peale Aruküla. Täpselt sama tulemusega, ehk 0:0 lõppenud normaalaja järel võitis Ararat/TTÜ penaltitega 3:2 BSC Reggae Boyzi.

Normaalajal ei suudetud väravaid lüüa ka poolfinaalides. Nii võitis Ararat/TTÜ penaltiseerias 4:3 TV6 Sporti ja FC Kehra Anija Vald Aruküla/Uniboxi 3:1. 3.-4. koha mängus võitis TV6 Sport Aruküla/Uniboxi 2:1 ja finaalis võitis Ararat/TTÜ FC Kehra Anija Valda 2:0.

Turniiri 5.-6. koha mängus võitis Pirita RJK BSC Reggae Boyzi 2:1, 7.-8. koha mängus Loo JK Loo Pisivurri 4:2 ja 9.-10. koha mängus Kiili Nabala 3:1.

„Aasta-aastalt on turniiril osavõtvate võiskondade tase tõusnud,“ tõdes Rainis Saar, kelle sõnul on korraldajatel plaanis teha järgmine Kiili Cup veelgi kõrgetasemelisem.

Kavas on kaasata 3-4 välisvõistkonda ja võimalik, et turniir korraldada lausa kahel päeval.