11.2010

13:20

Kiviõli ja Atletik haarasid üleminekumängudel edu (täiend. 15.11)

Kiviõli Tamme Auto ja Tallinna FC Atletik haarasid täna alanud üleminekumängudel edu, alistades vastavalt FC Kuressaare ja Valga FC Warriori.

Esiliigas neljandaks tulnud Tamme Auto jäi Rene Aljase väravast 14. minutil Kuressaare vastu küll kaotusseisu, kuid teise poolaja väravad Erik Šteinbergilt ja Dmitri Kirilovilt kallutasid Sportland Arenal toimunud kohtumises jõudude vahekorra idavirulaste poole.

FC Atletik II liigast oli samal ajal Lasnamäe kergejõustikuhalli kunstmurul 3:1 üle Esiliiga 8. kohal lõpetanud FC Warriorist. Maksim Smirnovi 12. minuti väravale vastas Märten Pajunurm 35. minutil viigitabamusega, ent Maksim Rõtškovi ja Dmitri Njatini väravad vastavalt 50. ja 59. minutil tähendasid Atletiku üleolekut.

Kiviõli ja Kuressaare selgitavad Meistriliiga koha saatuse laupäeval, 20. novembril kell 13.00 täpsustatud andmeil Kuressaare linnastaadionil.

Warrior ja Atletik mängivad Esiliiga koha peale samuti laupäeval, 20. novembril kell 13.00 Sportland Arenal.

Meistriliiga üleminekumäng:

Pühapäev, 14. november kell 13.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
KIVIÕLI TAMME AUTO – FC KURESSAARE  2:1 (0:1)
Ametlik protokoll
Väravad
: 58. Erik Šteinberg, 79. Dmitri Kirilov - 14. Rene Aljas
Hoiatused: 23. Deniss Suvorikov, 67. Juri Tiismann - 30. Jaanus Kaasik

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 9-Kirilov, 6-Hepner, 4-Kostin, 8-Suvorikov, 19-Krivošein (46. 5-Russakov), 20-Moskaljov, 14-Tiismann, 10-Šteinberg, 11-Starkopf.
Varus: 5-Russakov, 22-Larin, 90-Rätsep.

FC Kuressaare: 1-Pikker, 8-Kaasik, 22-Azarov, 27-K. Saar, 15-U. Rajaver, 18-Aljas, 26-Laht, 25-Viira (90.+4. 7-E. Tovstik), 2-Skiperski (63. 20-Ljaš), 9-Pukk, 5-Aava (72. 10-Valmas).
Varus: 11-Kütt, 10-Valmas, 20-Ljaš, 17-A. Tovstik, 7-E. Tovstik, 4-Kluge.

Mänguolud: +6, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras