04

03.2019

13:28

Kohila alistas Betsafe saaliliiga üleminekumängudes SK Ganza

Betsafe saaliliiga üleminekumängudes saatis tänavu edu JK Kohilat, kes alistas kahel korral Narva SK Ganza. Avamängu võõrsil 11:3 võitnud Kohila mehed olid seeria teises mängus kodus paremad tulemusega 6:5.

Jaan-Kristjan Kaalma viis kodumeeskonna neljandal minutil juhtima, kuid Narva suutis 12. minutil tänu Dmitri Nossenkovile viigistada. Kohila läks vaheajale siiski kaheväravalises eduseisus, sest 17. minuti alguses lõi Kaalma oma teise tabamuse ja Raigo Noode viis Kohila 18. minuti keskel juba 3:1 juhtima.

3:1 seis püsis tablool 30. minuti alguseni, mil Tanel Oeselg suurendas veelgi Kohila eduseisu. Kuid SK Ganza ei andnud alla ning lühikese aja jooksul suudeti vastase võrku lüüa kolm väravat, mis viigistasid 35. minuti alguses seisu 4:4-le.

Kohila suutis toibuda ning 37. minutil viis Rene Kadakas Kohila 5:4 juhtima ning 38. minutil kahekordistas kodumeeskonna eduseisu Sander Kõva. Sergey Trostin tõi 21 sekundit enne lõpusireeni külalised ühe värava kaugusele, kuid enamaks polnud tänavu Betsafe saaliliigas debüüthooaja teinud SK Ganza mängijad võimelised.

Saalijalgpalli esiliigas suutis samuti aste madalamal mänginud meeskond tõusta ühe astme võrra kõrgemale, kui SK Kadrina alistas Maccabi. Kui Betsafe saaliliigas mängiti üleminekumängu kahe võiduni, siis esiliiga üleminekumängudes vaadati koondtulemust kahe mängu järel. Avamängu kodus 3:4 kaotanud Kadrina võitis teise mängu võõrsil 8:4 ning teenis koha esiliigas koondskooriga 11:8.