15

10.2024

14:57

Kolmapäeval mängitakse naiste karikavõistlustel kaheksandikfinaalkohtumisi

Naiste karikavõistlused on jõudnud kaheksandikfinaalideni. Kõik naiskonnad, kes teenivad pääsme veerandfinaali, selguvad kolmapäeval, 16. oktoobril.

Viimsi JK (ML) – Tallinna FC Flora II (EL)

Omavahel lähevad vastamisi Meistriliiga klubi Viimsi JK ja esiliigas võistlev Tallinna FC Flora duubelnaiskond. Naiskondadel on ette näidata kaks omavahelist kohtumist, kui tunamullu võisteldi koos esiliigas. Mõlemas mängus võidutses ühe väravaga Viimsi, kes teenis vastavalt 2:1 ja 3:2 võidu. 1/16-finaalis teenis Viimsi lisaajal 2:1 võidu FC Elva üle, Flora pääses edasi mänguta.

Mängu avavile kõlab Viimsi staadionil kell 19.00. Mängu peakohtuniku ülesandeid täidab Margos Viirsaar, äärtel abistavad teda Kris Kleintan ja Dmitri Martõnov.

NJK Electra (RL) – Saku Sporting II (EL)

Äsja naiste rahvaliiga B-tasandi võitjaks kroonitud NJK Electra võõrustab koduväljakul esiliigas olevat Saku Sportingu duubelnaiskonda. Naiskondadel omavahelisi kohtumisi ette näidata ei ole, küll aga on Electral kirjas tänavusest karikahooajast üks mäng, kus lisaajal alistati liigakaaslane Lootose Vutid tulemusega 2:1.

Electra ja Sporting panevad palli mängu Holm jalgpallipargis kell 19. Mängu peakohtunik on Nikolai Konovalov, abikohtunikud Atso Palumägi ja Andero Tuhkanen.

Põlva FC Lootos (ML) – JK Tabasalu (ML)

Ainus Meistriliiga naiskondade duell viib vastamisi Põlva FC Lootose ja JK Tabasalu. Tänavustest omavahelistest liigakohtumistest on Tabasalul kirjas kolm võitu, väravate vahega 17:4. Senisel karikateekonnal on mõlemal kirjas suureskooriline võit: Lootos oli 6:0 parem Tallinna FC Levadiast, Tabasalu alistas FC Jõgeva Wolvesi tulemusega 16:0.

Kumb naiskondadest liigub edasi veerandfinaali ja kumma jaoks on heitlus karika nimel lõppenud, selgub Põlva Lootospargis algusega kell 19. Mängu peakohtunik on Jakob Laiv, abikohtunikena tegutsevad Karl Markus Kiudma ja Hardi Tiitus.

Tallinna FC Ararat (ML) – Paide Linnanaiskond (II.L)

Viimases kaheksandikfinaalis on vastamisi Meistriliiga naiskond Tallinna FC Ararat ja Teise liiga klubi Paide Linnanaiskond. Tegu on naiskondade esimese omavahelise mänguga ning mõlema jaoks on ka tegu esimese kohtumisega tänavusel karikahooajal, kuna esimesest ringist pääsesid nad loosi tulemusel mänguta edasi.

Viimane veerandfinalist selgub Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil algusega kell 20.00. Peakohtuniku rollis on Eret Elen Viidakas, äärtel abistavad teda Lisette Pentinen ja Damir Kaminski.

Möödunud hooaja Meistriliiga esinelik Tallinna FC Flora, Saku Sporting, Tartu JK Tammeka ja JK Tallinna Kalev alustavad karikamänge veerandfinaalidest.