09.2019

12:20

Kolmapäeval Premium liigas skoorinud Piht lõi eile Esiliiga B-s viis väravat

Esiliiga B-s peeti kolmapäeval ja neljapäeval 29. vooru mänge.

Vooru suurima võidu teenis Paide Linnameeskond U21, kes alistas võõral väljakul 7:0 Põhja-Tallinna JK Volta. Võitjate poolelt sai koguni viis väravat kirja Kristofer Piht, kes oli päev varem skoori teinud ka Premium liigas Maardu Linnameeskonna vastu. Väärib ka mainimist, et Paide lõi kõik 7 väravat ära juba 55. minutiks, lisaks Pihtile said jala valgeks ka Sören Kaldma ja Jaagup Luts.

Väravahoos oli eile õhtul ka Vändra Vapruse mängumees Martin Pärn, kes lõi 4:1 võidumängus Keila üle kõik oma meeskonna väravad. Kogu hooaja peale on Pärn löönud nüüd juba 30 väravat, misläbi tõusis ta ka liiga parimaks väravakütiks, möödudes suvel välismaale siirdunud Oliver Jürgensist (28 tabamust).

Tabeli esimese poole meeskondade lahingus tegid 1:1 viigi Nõmme Kalju U21 ja Viimsi JK. Kui Kalju U21 asus 21. minutil Nevil Krimmi tabamuse läbi 1:0 juhtima, siis viigivärav sündis alles 90+3. minutil, mil skoori tegi Johannes Theodor Kollist. Viigilise tulemusega lõppes ka Pärnu Jalgpalliklubi ja Võru Heliose omavaheling lahing, kus väravaid näha ei õnnestunud ning mõlemad tiimid endale 0:0 viigiga tabelisse ühe lisapunkti kirjutasid.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.