30

08.2012

20:55

Kristjan Paapsi väravad kindlustasid Väikese karika HÜJK Emmastele

HÜJK Emmaste tuli teist korda järjest Eesti Väikese karika võitjaks, kui alistas neljapäeva õhtul A. Le Coq Arenal 2:1 Tallinna FC Ararat-TTÜ SK.

Emmaste alustas domineerivalt ja pääses 10. minutil tänavu meeskonnaga esimest hooaega tegeva Kristjan Paapsi tabamusest juhtima. Sama mees oli resultatiivne 30. minutil. Kus juures talvehooajal mängis Paapsi just Ararati koosseisus saalijalgpalli ja oli lähedal nendega liitumisele ka kevadel, kuid valis siiski Emmaste.

Ehkki terve kohtumise vältel oli 2010. aastal esmakordselt Väikse karika võitnud Emmaste mängurütmi kontrollivaks pooleks, ei puudunud oma võimalused ka Araratil. Eeskätt oldi ohtlikud vasturünnakutel ja standardolukordadel.

Ararat-TTÜ tuli mängu tagasi 38. minutil, mil Nikita Godovanets tegi seisuks 2:1. Vaatamata võimalustele kumbki pool enam väravani ei jõudnud.

Nii sai 2012. aasta parima amatöörmeeskonna tiitli enda kätte HÜJK Emmaste, tõstes karika A. Le Coq Arenal pea kohale rekordilise 1147 pealtvaataja ees.