27

08.2020

20:24

Kuressaare alistas FCI Tallinna lisaaaja eelviimase minuti väravast

Täna selgus Evald Tipneri karikavõistlustel üks 1/16-finalist, kui eile 108. minutil katkestatud FCI Tallinn – FC Kuressaare kohtumine sai oma lõpplahenduse. Mängu võiduvärava lõi Sander Laht 119. minutil, mis andis saarlastele 3:2 võidu.

Eile õhtul jäeti matš Lasnamäel pooleli valgustuse katkestuse tõttu ning pall pandi taas mängu täna kell 18.15 Infoneti staadionil. Vastavalt juhendile jätkati mängu samalt seisult, mis see oli mängu katkestamise hetkel.

Avapoolaja ainsa värava eest hoolitses II liiga võistkonna mängija Nikita Grankin, kuid Premium liiga meeskond FC Kuressaare tuli mängu tagasi kohtumise 56. minutil, kui täpne oli Silver Alex Kelder. FCI Tallinn asus mängu taas juhtima 81. minutil Martin Eensalu penaltist, kui 90. minutil viigistas mänguseisu Mattias Männilaan.

Täna sahistati väravavõrku ühel korral, kui Kuressaare võiduvärava lõi 119. minutil Sander Laht.

Seni on mängimata veel viis 1/32-finaali, mis peetakse 2. ja 3. septembril. Seniste tulemuste ja mängukalendriga saab tutvuda SIIN.