11

10.2024

11:25

Lääne-Virumaa alistas väravaterohkes maavõistluses Jõgevamaa

Neljapäeval, 10. oktoobril toimus Rakvere kunstmurustaadionil Eesti maavõistluste kohtumine Lääne-Virumaa ja Jõgevamaa vahel, kus kodumeeskond teenis vastase üle 4:2 võidu.

Juhtpositsiooni haaras Jõgevamaa juba kohtumise neljandal minutil, kui Margo Parkala penaltipunktilt seisuks 1:0 vormistas. Poolaja viimasel minutil sündis Kennert Libliku tabamusest viigivärav. Kristian Anton viis 49. minutil Lääne-Virumaa eduseisu, millele Mairo Tikerberi vastas viigiväravaga. Kohtumise normaalaja viimase kuuenda minutiga skooris Lääne-Virumaa eest Markus Aasamets kahel korral, viies meeskonna kindlalt kaheväravalisele võidule.

LÄÄNE-VIRUMAA – JÕGEVAMAA 4:2 (1:1)

Väravad: 45. Kennert Liblik, 49. Kristian Anton, 84., 87. Markus Aasamets – 4. (pen) Margo Parkala, 75. Mairo Tikerberi

LÄÄNE-VIRUMAA: Jürgen Kaljula, Kert Arviste, Dimitrii Baikov, Urmo Kuningas, Andreas Budrikas, Sander Metsam, Keven Veiler, Enriko Saare, Roland Järg, Jaan Martin Vaher, Esben Stern, Markus Aasamets, Aleksander Holland, Kristian Anton, Kennert Liblik, Keijo Õunapu, Oliver Leppik ja Jan-Martin Viljak. Võistkonna esindaja oli Taavi Küngas.

JÕGEVAMAA: Rauno Pikver, Siim Tali, Janel Jürissaar, Aivar Anniste, Margo Parkala, Mairo Tikerberi, Raul Sirkas, Kenert Karu, Kristjan Kuldmägi, Marko Murumaa, Margus Rosin, Lauri-Robert Indus, Andro Lepp ja Kevin Liblik.

Pealtvaatajaid: 45
Kohtunikud: Mark-Oskar Arst, Stella Reinumägi ja Carmen Kaidi Jõeleht

Traditsioonilisi Eesti maavõistluseid korraldab Eesti Jalgpalli Liit alates 2012. aastast. Turniiri süsteem näeb ette, et 15 maakonna ja pealinn Tallinna esindused kohtuvad omavahel kahel korral ning seni on peetud üheksa vooru. Kõikide kohtumiste toimumisaegade ja tulemustega saab lähemalt tutvuda SIIT.