07

03.2015

18:48

Laupäeval löödi Premium liigas 18 väravat

Premium liiga avavoor oli väravaterohke. Pärast reedest FC Levadia - FC Infoneti väravateta lõppenud mängu suudeti laupäevases neljas kohtumises kokku võrku sahistada 18 korral.

Nõmme Kalju võõrustas Hiiu staadionil Tartu Tammekat. Nõmme meeskond läks 26. minutil mängu 1:0 juhtima. Teisel poolajal oli täpne Allan-Axel Kimbaloula ning lõppskoori 3:0 tõi tabloole Tarmo Neemelo.

Samal ajal alistas Sillamäe Kalev kodus Paide Linnameeskonna 4:1. Sander Rõivassepp viis Paide 24. minutil 1:0 juhtima, kuid vaid minut hiljem lõi võistkonnakaaslane Andre Mägi omavärava. 1:1 lõppenud avapoolaja järel viis Aleksandr Dubõkin Sillamäe 2:1 juhtima ning kahel korral oli täpne ka Jaroslav Kvasov. Paide pidi lõpetama kohtumise kümnekesi, sest 86. minutil teenis Sander Sinilaid oma teise kollase kaardi.

Narva Trans alistas kodus kindlalt Pärnu Linnameeskond. Piirilinna meeskond võitis avapoolaja juba 5:0, kui täpsed olid Vitali Andrejev, (kahel korral) Vitalijs Zils, Artjom Škinjov ja Volodymyr Kilikevych. Teisel poolajal olid Pärnu eest täpsed Henri Hanson ning vahetusest lülitunud Taavi Laurits ning kohtumine lõppes Transi 5:2 võiduga.

FC Flora oli samal ajal Sportland Arenal 3:0 üle Viljandi Tulevikust. Avapoolaja ainsa tabamuse eest hoolitses Irakly Logua, teisel poolajal lõid värava Rauno Sappinen ning vahetusest sekkunud Sakari Tukiainen.

Ats Purje täna küll väravaid ei löönud, kuid mängis resultatiivsete söötude toel ääretult silmapaistavalt