17

11.2023

17:03

Laupäeval selgub A. Le Coq Arenal Coolbet rahvaliiga A-tasandi võitja

Sel laupäeval, 18. novembril mängitakse A. Le Coq Arenal Coolbet rahvaliiga A-tasandi finaalkohtumine, kus omavahel lähevad vastamisi FC Kohvile ja JK Pärnu Sadam. Kohtumise otsepilti vahendab Soccernet TV.

FC Kohvile teenis oma alagrupis esikoha. 1/8-finaalis alistati 8:1 GSE meeskond, veerandfinaalis ootas võistkonda FC TRT77/RA BBQ, kellest oldi üle 5:2. Poolfinaalis alistati tasavägises kohtumises tiitlikaitsja FC Lebo Ülesanne tulemusega 1:0. Sama tiimi vastu mängiti ka eelmise aasta finaalkohtumises, kuid seal tuli tunnistada vastase paremust.

Ka JK Pärnu Sadam oli oma alagrupis enim punkte teeninud meeskond: Pärnu Sadama arvele kogunes seitse võitu ja üks viik. Kaheksandikfinaalis õnnestus meeskonnal võtta 4:3 võit FC Taristu üle, veerandfinaalis oldi 9:0 paremad JK Saare Lattest. Poolfinaalis ootas meeskonda Kena Jalgpalliklubi, kellele löödi kuus vastuseta väravat. Pärnu Sadam on varasemalt kahel korral rahvaliiga võitjaks kroonitud, seda 2018. ja 2020. aastal.

A-tasandi finaal toimub A. Le Coq Arenal algusega kell 15.00, väravad avatakse tund aega varem. Sissepääs mängule on tasuta ja kohtumise otseülekannet näeb Soccernet TV vahendusel.