12

11.2016

17:37

Laupäeval toimus kolm üleminekumängu (lisatud videointervjuu)

Täna peeti kolm tähtsat kohtumist, kui toimusid avamatšid nii Premium liiga, Esiliiga kui ka Esiliiga B üleminekumängudel. Premium liigas üheksanda koha teeninud Pärnu Linnameeskond alistas avavaatuses Maardu Linnameeskonna võõrsil 5:1.

Lisatud videointervjuu Pärnu Linnameeskonna mängija Tõnis Vihmojaga!

Pärnu läks Maardus toimunud kohtumist juhtima Anton Aristovi kaheksanda minuti omaväravast. Avapoolaeg lõppes pärnakate 3:0 eduseisul, täpsed olid veel Kristen Saarts (pildil) ja Rauno Tutk. 54. minutil lõi Saarts oma teise värava, kuid Maardu tuli mängu tagasi, kui Ilja Zelentsovi tabamus tõi tabloole seisu 1:4. Viimane sõna jäi siiski Premium liiga meeskonnale - lõppseisu 1:5 vormistas 71. minutil Tõnis Vihmoja.

Pärnu - Maardu korduskohtumine leiab aset järgmisel laupäeval, 19. novembril kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadionil.

Esiliiga üleminekumängul alistas Nõmme Kalju FC U21 (Esiliiga) võõrsil Tartu JK Welco (Esiliiga B) tulemusega 3:2, kuid esialgsetel andmetele läheb kohtumise tulemus tühistamisele, kuna Nõmme Kalju FC kasutas mänguõigust mitteomanud mängijat.

Esiliiga B üleminekumängul tuli Keila JK (II liiga) välja 0:1 kaotusseisust ning alistas Viimsi JK (Esiliiga B) tulemusega 2:1. Viimsi JK mängija Jaak Printsi värav viis külalised puhkama 1:0 eduseisul, kuid teisel poolajal suutis Keila vastata. Kuigi Kaspar Kaldoja (Keila) eksis 60. minutil penaltil, viigistas vahetusest sekkunud Marko Mõek seisu kohtumise 77. minutil. Kuus minutit hiljem lõi omavärava Raido Luhaorg.

Viimsi - Keila otsustav matš leiab aset järgmisel laupäeval, 19. novembril kell 13:00 Viimsi KK staadionil.