05.2019

10:15

Legion oli Esiliigas lähedal hooaja esimesele libastumisele

Esiliigas peeti nädalavahetusel 11. voor, pärast mida jätkab liider TJK Legion endiselt täiseduga.

Eile õhtul kell 19 Elvas 356 pealtvaataja ees peetud mängus jäi Legion 20. minutil küll kaotusseisu, kuid Aleksandr Volodini ja Vselovod Zassuhhini 84. ja 88. minuti väravad tõid neile FC Elva üle ikkagi napi 2:1 võidu.

Kui Legion asub 33 punktiga esikohal, siis 25 silmaga tõusis teisele kohale Pärnu Vaprus, kes alistas teise poolaja väravatest 5:0 Rakvere Tarva. Skoori avas 46. minutil Georg Grahv, kübaratrikiga sai maha Kristen Saarts ning ühe tabamuse lisas ka Ronaldo Tiismaa, kellele see oli hooaja 13. tabamuseks.

23 punktiga langes 3. positsioonile Flora U21, kes tegi vooru alustuseks 1:1 viigi Levadia U21-ga. Neljandalt kohalt leiame 21 punkti kogunud Kohtla-Järve JK Järve, kes alistas viimati 2:0 Tartu Welco. Tabeli esimese poole lõpetab 15 punktiga Tartu Tammeka U21, kes võitis tänu Rasmus Tautsi väravale 1:0 Kalev U21 tiimi.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.