09.2019

12:40

Legionil 29. voorus veel Premium liiga pääset kindlustada ei õnnestunud

Esiliigas lõppes eile 29. voor, kus peeti mitmeid põhimõttelisi lahinguid lähikonkurentide vahel.

Õhtu esimeses mängus läksid vastamisi tabeli kaks esimest TJK Legion ja FC Flora U21, kus Legionil oli võimalus ka liigavõit ja otsepääse Premium liigasse kindlustada. 21. minutil viis Marek Šatov Legioni ka juhtima, kuid mitmeid Premium liiga kogemusega mängijaid kasutanud Flora U21 (algkoosseisu kuulusid näiteks Richard Aland, Marco Lukka, Enar Jääger, Markus Poom ja Herol Riiberg) suutis 68. ja 72. minuti väravatest hoopis kohtumise skooriga 2:1 enda kasuks kallutada. Flora väravad said enda nimele Daniel Fedotov ja Arthur Jeršov.

Pärnu linnastaadionil pidasid aga eile tulise heitluse üleminekupääsme nimel Pärnu Vaprus ja FC Elva. 251-pealise publiku ees pääses 1:0 võiduga koduteele Elva, kelle särgis tegi 74. minutil skoori Jürgen Kuresoo. Tabeli tipp näeb 29. vooru järel välja nüüd selline: liidrikohta hoiab 72 punktiga Legion, neile järgnevad Flora U21 (54 silma), FC Elva (52 punkti), Tammeka U21 (52 punkti) ja Vaprus (51 silma).

Tammeka U21 kergitas 3.-4. koha peale eilne 2:0 võit Kohtla-Järve JK Järve üle, kus juba esimese 10 minutiga sotid selgeks tehti ja Mart Paul Preimani ning Rasmus Luha väravate abil kolm punkti tabelisse kirjutati. Tabeli teises pooles jätkas suurepärast minekut Levadia U21, kes jäi Kalev U21 vastu küll kaotusseisu, kuid suutiks lõpuvileks ise hoopis 6:1 võidu võtta. Vooru viimases matšis teenis hooaja kolmanda võidu Tartu Welco, kes alistas tabeli kahe alumise meeskonna lahingus 4:0 Rakvere Tarva.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.

Tammeka U21 - Kohtla-Järve JK Järve mängu tipphetked:

Pärnu Vapruse ja Elva omavahelise lahingu kallutasid enda kasuks külalised. Foto: Tarmo Tõnismann/Pärnu JK Vaprus Facebook