22

06.2022

10:35

Levadia alustas eurohooaega kaotusega

Teisipäeva õhtul toimunud Meistrite liiga eelturniiri poolfinaalis kaotas valitsev Eesti meister FCI Levadia 1:6 Víkingur Reykjavíkile.

Islandil peetud kohtumist läks Levadia küll Zakaria Beglarishvili viienda minuti penaltist 1:0 juhtima, kuid juba kümnendaks minutiks suutis kodumeeskond standardolukorra järgselt mänguseisu viigistada. Esimese poolaja keskel läks Vikingur pika surve tulemusena 2:1 juhtima ning poolajapausile mindi 45. minuti väravast juba 3:1 eduseisus.

Teisel poolajal toimus Levadia poolelt täielik lagunemine, mille tulemusena lasti endale veel kolm väravat lüüa. See tegi lõppseisuks 1:6 ning lõpetas selleks hooajaks Eesti klubide Meistrite liiga teekonna.

Sellega ei ole aga Levadia eurohooaeg läbi. See jätkub Konverentsiliiga teises eelringis, kus minnakse vastamisi kas Shamrock Rovers FC (IRL) või Hibernians FC (MLT) meeskonnaga.

Levadia Konverentsiliiga teise eelringi mängud toimuvad 21. ja 28. juulil. Esimene neist on võõrsil kohtumine ning teine A. Le Coq Arenal toimuv kodumäng.