08

07.2021

23:18

Levadia alustas eurosarja võiduga A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia jaoks algas tänavune suvi eurosarjas edukalt, kui Gibraltari meeskond St Joseph’s alistati A. Le Coq Arenal tulemusega 3:1.

UEFA Konverentsiliiga kvalifikatsiooniturniiri avaringi kohtumine algas Levadia jaoks suurepäraselt, sest juba teisel minutil viis Zakaria Beglarishvili kodumeeskonna suurepärase kauglöögiga juhtima ning üheksandal minutil kahekordistas eduseisu karistuslöögist Ernest Agyiri.

Marko Putincanin realiseeris 72. minutil penalti, mis viis Levadia juba kahe väravaga juhtima, kuid vaid paar minutit hiljem lõi Gibraltari meeskond ühe värava tagasi, kui pärast Levadia eksimust kasutas tekkinud võimaluse Cristian Pecci Macias. Kohtumine lõppes Levadia jaoks kümnekesi, sest 88. minutil kollase kaardi teeninud meeskonna kapten Brent Lepistu saadeti teise kollase kaardi tõttu väljakult ära neljandal lisaminutil.

Mängu protokolli leiab UEFA portaalist

Korduskohtumine mängitakse nädal neljapäeval, 15. juulil kell 19.30 Gibraltaril Victoria staadionil.