24

05.2016

21:49

Levadia asus jällegi ainuliidriks

Premium liiga esmaspäevases XIV vooru avamängus kohtusid Tartus kohalik Tammeka ja Tallinna FC Infonet.

Kuigi Tammeka asus varakult juhtima ja võitis 1:0 poolaja, suutis Infonet teise poolaja keskel kaks vastuväravat lüüa ja 2:1 võita. Kogunud 36 punkti, asus Infonet kuni teisipäeva õhtuni ka tabelijuhiks.

Vooru ülejäänud mängud peeti teisipäeval. Narva Kreenholmi staadionil toimunud Transi ja Tallinna FC Flora vaheline kohtumine andis värskele karikavõitjale Florale raske 2:1 võidu, mis tagati alles üleminutitel.

Järgmised kaks mängu, mida saab siit ka järelvaadata, lõppesid väljakuperemeeste 0:3 kaotusega. Rakveres jäi Tarvas alla JK Sillamäe Kalevile, Pärnus kohalik Linnameeskond Paidele.

Viimases mängus kogus Nõmme Kalju küll hooaja rekordina esialgseil andmeil 920 pealtvaatajat, aga mängus jäädi 0:1 alla Tallinna FC Levadiale, kes asus seejärel ka tabelijuhiks!