23

10.2011

12:08

Levadia hoidis võiduga Transi üle medalilootused elus

FC Levadia hoidis oma õhkõrnad medalilootused elus, alistades Narvas avapoolaja väravatest 2:0 kohaliku Transi.

Kreenholmi mudasel väljakul ilmutasid külalised avavilest peale suuremat teravust, olid aktiivsemad ja see viis nad poolaja vileks ka 2:0. ette.

“Oli kõva võitlus, kuid asusime poolajaks 2:0 eduseisus ja suutsime seda lõpuni hoida,” tõdes Levadia peatreener Marko Kristal.

Avavärav sündis juba 16. minutil, kui pärast kokkupõrget Transi kaitsja Tomas Rimasega pääses üks-üks-olukorda Janar Toomet, kes lõi palli kõrge kaarega väravasse. 37. minutil duubeldas terava nurga alt sooritatud pommlöögiga Levadia eduseisu Vitali Leitan.

Trans Levadia väravale erilist ohtu ei tekitanud. Ebakõlades keskväli ei leidnud ründeliiniga õiget koostöörütmi, mistõttu Meistriliiga parim väravakütt Aleksandrs Cekulajevs jäi võrdlemisi nähtamatuks. Pall lihtsalt ei jõudnud temani.

“Tulemus peegeldab mängu,” nentis Narva treener Aleksei Jagudin. “Meie vastane oli täna meist parem. Ebaõnnestusime esimesel poolajal täielikult ja kuigi teisel esinesime paremini, ei toonud see erilist tolku.”

Teisele poolajale tuli Trans vastu muudetud taktikalise asetusega. Maksim Bazjukin, Aleksandrs Cekulajevs ja Maksim Gruznov lõid küll ohtlikult peale, kuid Levadia puurilukk Roman Smiško päästis külalised alati.

Kaks vooru enne hooaja lõppu edestab kolmandal kohal olev Trans Levadiat viie punktiga. Järgmisel laupäeval kohtub Trans kell 14.00 võõrsil Floraga, Levadia samuti võõrsil Sillamäega.

22. oktoober kell 14:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - TALLINNA FC LEVADIA  0:2 (0:2)