13

08.2011

18:38

Madis Rajando tõrje teenis Viljandile viigi

Madis Rajando tõrjus viiendal lisaminutil Konstantin Nahki penalti, millega teenis FC Viljandile õige magusa 0:0 viigi FC Levadia vastu.

Oodatult alustas külalismeeskond Levadia domineerivamalt, ent suure pallivaldamisprotsendi juures ei suudetud Rajando valvatud värava all liigohtlikke võimalusi luua. Kontrarünnakutele panustanud Zaur Tšilingarašvili hoolealused aga suutsid veel vähem ning lõppes poolaeg seisul 0:0.

Lühikeselt puhkuselt naastes hakkas Levadia survet kasvatama ja paiskas Viljandi noore kaitseliini vastu aina suuremad ründejõud.

Mida lõpupoole, seda harvemaks muutusid võõrustajate üritused. Lõpuminuteil oli Levadial kasutada mitmeid nurga- ja karistuslööke, ent kõik lõppesid Viljandi jaoks õnnelikult.

Järjekordse Levadia nurgalöögi ajal mängis Joel Indermitte palli käega, mille peale peakohtunik 95. minutil 11 meetri karistuslöögi määras. Penaltipunkti juurde palli asetanud Nahki löögi aga Rajando tõrjus.

“Olen meeskonnaga väga rahul. Oleksime Kalevi vastu sama hästi esinenud, võiksime kõiki tugevaid üllatada,” rääkis Viljandi loots Zaur Tšilingarašvili.

Levadia kohtub teisipäeval kell 18.45 Floraga, kellega ollakse vastamisi ka järgmisel laupäeval kell 14.00 algavas telemängus. Viljandi järgmine oponent on võõrsil Tammeka.

13. augustil kell 17:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - TALLINNA FC LEVADIA  0:0 (0:0)
Väravad
: -
Hoiatused: 69. Elvis Liivamägi, 75. Bert Klemmer, 90.+4. Joel Indermitte
90.+5. tõrjus Madis Rajando Konstantin Nahki löödud penalti

FC Viljandi: 12-Rajando, 5-Sillaste, 4-Indermitte, 16-Klemmer, 15-Liivamägi, 8-Sinilaid, 10-Mööl, 45-Munskind (73. 23-Gull), 11-Vassiljev (64. 18-Lepik), 26-Laht, 7-Leimann (73. 21-Rebane).
Varus: 1-Ventsel, 18-Lepik, 23-Gull, 21-Rebane.

FC Levadia: 1-Smiško, 27-Teniste, 2-Kalimullin, 23-Kaljumäe, 14-Šarunas, 20-Pebre, 8-Nahk, 24-Novikov (46. 18-Taar), 28-Subbotin (56. 6-Saarlas), 9-Rättel (65. 11-Kolyaev), 15-Toomet.
Varus: 30-Matrossov, 4-Morozov, 3-Artjunin, 17-Podholjuzin, 18-Taar, 6-Saarlas, 11-Kolyaev.

Mänguolud: +18, pilves hoovihmadega ilm; muruväljak väga heas seisukorras.