01

10.2011

19:13

Martin Reim: tänane oli äratuskell - midagi pole veel käes!

Koduväljakul tulemusega 2:1 FC Kuressaare alistanud FC Flora peatreener Martin Reim tunnistas, et pole mänguga rahul.

Gert Kams viis Flora 17. minutil juhtima ning Sergei Mošnikov suurendas kauglöögist 37. minutil eduseisu, ent Elari Valmase tabamus 38. minutil jättis otsad lahtiseks. Rohkem väravaid ei sündinud ja Flora sai raske 2:1 võidu.

"See oli poiste jaoks äratuskell - midagi ei ole meil veel käes," rõhutas Reim tiitliheitlusest rääkides. "Kui poisid arvavad, et tiitel on käes, võibki tulla selline esitus nagu täna."

Flora paremäär Kams tõdes, et mäng tehti ise enda jaoks keeruliseks. "Me ei liigutanud palli piisavalt kiiresti ja sellega tekkis vastasel rohkem võimalusi. Lasime läbi värava, pärast mida nad tulid mängu tagasi," selgitas Kams.

"Päris võitluslik kohtumine," iseloomustas Kuressaare juhendaja Sergei Zamogilnõi. "Olen poistega väga rahul, sest nad suutsid selle tempoga mängida ja vastasele konkurentsi pakkuda."

Kuressaare eest värava löönud Elari Valmas sõnas, et tema meeskonnal jäi puudu Martti Puki väravatest. "Suutsime kompaktselt mängida ja ootasime oma võimalusi," avaldas ta korraliku esituse pakkunud Kuressaare saladuse.

Floral on nüüd liidrina 30 mängust 72 punkti, Transil lähima jälitajana 69, kuid neil on kaks matši rohkem mängitud. Levadiaga viigistanud Kalju on 31 kohtumisest teenitud 67 silmaga kolmas.

1. oktoober kell 17:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - FC KURESSAARE  2:1 (2:1)
Väravad
: 17. Gert Kams, 37. Sergei Mošnikov - 38. Elari Valmas
Hoiatused: 90. Valeri Minkenen - 88. Pelle Pohlak

FC Flora: 12-Orgla, 41-Minkenen, 24-Palatu, 18-Mašitšev (79. 32-Midtgarden), 14-Henri Anier (73. 8-Hannes Anier), 16-Jürgenson, 25-Frolov, 49-Beglarišvili (58. 15-Luigend), 4-Jahhimovitš, 10-Mošnikov, 19-Kams.
Varus: 1-Pedõk, 22-Baranov, 8-Hannes Anier, 32-Midtgarden, 5-Peitre, 15-Luigend, 7-Herrem.

FC Kuressaare: 1-Pikker, 8-Pajunurm (65. 26-Kivi), 4-Kluge, 13-Rauno Reiman, 3-Saar (87. 2-Lõppe), 25-Viira, 19-Trasberg, 10-Ilves (84. 6-Pohlak), 39-Valmas, 23-Luup, 9-Pukk.
Varus: 12-Riido Reiman, 6-Pohlak, 26-Kivi, 14-Jäger, 2-Lõppe, 22-Azarov, 20-Margus Rajaver.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.