21

03.2010

08:48

Meistriliiga eilse vooru tipphetked: Kalju - Levadia duell

Eesti Jalgpalli Liidu WEB TV pakub ülevaadet eile toimunud Eesti Meistriliiga III vooru telemängu Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia tipphetketest: kolm väravat, penalti, punane kaart ja intervjuu Kalju väravavahi Janno Hermansoniga.

Nõmme Kalju pidi tunnistama Levadia paremust. Foto: Lembit Peegel

Sportland Arenal toimunud matš algas pingeliselt. Kui esmalt oli Ingemar Teeveril hea võimalus, siis avapoolaja lõpus pääses Levadia ründaja Vitali Leitan üks-üks olukorda Kalju väravavahi Daniil Savitskiga - viga trahvikastis tähendas punast kaarti ja penaltit, mille Konstantin Nahk realiseeris. Teise poolaja esimesel minutil lisas ilusa värava Eino Puri, lõppseisu 3:0 vormistas Puri 52. minutil.

Tabeliseis on kolme vooru järel endiselt väga põnev: Levadial on liidrina 7 punkti, Tammekal, Floral, Sillamäel, Kaljul ja Transil on 6 punkti, Tulevikul ja Paidel 3 punkti, Kuressaarel 1 ja Kohtla-Järvel 0 punkti.