09

08.2020

21:47

Meistriliigas said võidud kirja Kalev, Vaprus ja Flora

Laupäevastes naiste Meistriliiga üheksanda vooru kohtumistes teenisid võidupunktid Tallinna Kalev, Pärnu Vaprus ja Tallinna Flora.

Vooru keskses mängus läksid vastamisi tabelinaabrid Põlva Lootos ja Pärnu Vaprus ning kohtumisest väljus 3:1 võiduga Vaprus. Esimene värav sündis juba kuuendal minutil, kui Kristina Bannikova liikus vasakust äärest kasti ja saatis madala löögi võrku. Pärnu naiskonna eduseis suurenes 16. minutil, kui penalti realiseeris Anastasija Shcherbachenia. Põlva suutis juba järgmisel minutil vastata, kui Ita Lillo sai karistusalas löögile ning pall lendas posti kõrvale. Avapoolajal rohkem tabamusi ei sündinud ning üleminutitel tõi lõppseisu tabloole Laura Usta värav. Tänu võidule möödus Pärnu tabelis Lootosest ja hoiab nüüd 14 punktiga neljandat kohta. Lootos paikneb 13 punktiga viiendal kohal. Kohtumist saab täismahus järele vaadata Soccernet.ee portaalis.

Tallinna Kalev alistas võõrsil Tartu Tammeka 4:0. Kaks väravat sai nurgalöökide järel kirja Evelyn Šilina ning ühe lisasid omalt poolt Emma Treiberg ja Ljubov Maksimova. Kalev jätkab tabelis kolmandal kohal, kui üheksa vooruga on kogutud 18 punkti. Tammeka on kirja saanud kolm punkti ja see annab seitsmenda koha.

Tabeli liider FC Flora alistas Hiiu kunstmurustaadionil peetud mängus Nõmme Kalju 2:0. Avapoolaja lõpus avas skoori väravaküttide edetabeli liider Katrin Loo. Teise kolmveerandtunni alguses lõi palli võrku Getter Saar. Flora on hetkel täiseduga tabeli tipus, Kalju on punktideta kaheksandal positsioonil.

Saku Sportingu – Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskonna 9. vooru kohtumine peetakse 1. septembril.