17

04.2019

10:23

Nädalavahetusel tehti algust IV liigaga

Möödunud neljapäeval tehti algust tänavuse IV liigaga ning enamus mängudest leidis aset nädalavahetusel. Kolmes tsoonis pallib kokku 18 meeskonda.

Põhja tsoonis on avavooru järel tipus Nõmme Kalju FC III, kes mängis 4:1 üle Tallinna FC Eston Villa. Kui mängida jäi veel veerand tundi, oli mäng 1:1 viigis, kuid mõne minutiga suutis Kalju Hiiu staadionil kolmel korral väravavõrku sahistada. FC Toompea suutis tänu lisaminutitel löödud võiduväravale 2:1 alistada Tallinna FC Soccerneti. Meeskonna kangelaseks tõusis Tarmo Kose, kes viis Toompea viiendal minutil juhtima ja oli ka võiduvärava autoriks kolmandal lisaminutil! FC Tallinna Wolves ja Tallinna FC TransferWise mängisid 0:0 viiki.

Põhi/ida piirkonnas said kindlad võidud kirja nii Kristiine JK kui ka Tallinna FC Reaal. Kristiine alistas Madis Sibula kübaratriki toel 4:0 Tallinna JK Piraaja II ning Reaal oli sama tulemusega üle Viimsi Lõvidest, kui kolm väravat sai kirja Even Laanemaa. Tsooni kolmas mäng, mis peeti möödunud neljapäeval Tallinna JK Jalgpallihaigla ja JK Kuusalu Kalevi vahel, lõppes Jalgpallihaigla 2:1 võiduga.

Lõuna tsoonis lõi Kart Koort kaks väravat, kui Tartu FC TRT77 võitis 4:0 FC Kose duublit. Tsooni põnevaim mäng leidis aset Põlva Lootospargis, kui kohalik FC Lootos võitis avapoolaja 2:0, kuid pidi lõpuks tunnistama Põhja-Sakala duubelemeeskonna 3:2 paremust. Külalismeeskonna võiduvärava lõi 87. minutil Matthias Püvi. Avavoorust sai kolm punkti kirja ka FC Lelle, kui võõrsilmängu Kohtla-Järve JK Järve III vastu ei toimunud seoses mänguväljaku puuduliku ettevalmistusega.

Kõikide madalamate liigade tulemuste saab tutvuda SIIN.